Úvod » Články a komentáře k zápasům » "A"

publikováno 08.10.2012

Sokol Jedomělice - Kročehlavy 2:1 (1:0)

Sestava: Pergl – Ťoukálek, Sobotka, Jonák, Hanzlík –Blanda, Ferneza, Poucha, Pohnan (75.Hehejík) – Zdvořáček L., Rolný.

Branka : 87. Zdvořáček L.

V souboji s ambiciózním nováčkem nám patřil pouze úvod a závěr. V první desetiminutovce jsme byli aktivnější, ale bez větší brankové příležitosti. Potom se však začali prosazovat domácí. Naše hra se změnila pouze na dlouhé odkopy směrem na soupeřovu polovinu, ale ty domácí vraceli okamžitě zpět. Z jejich převahy také vyplynul ve 32.minutě rohový kop, který využili ke vstřelení branky. Druhý poločas se hra vyrovnala. V největší naší šanci však Pohnan přestřelil prázdnou branku. V 78.minutě přišel druhý roh se stejným koncem a bylo to 2:0. V závěru se nám také z rohu podařilo snížit, ale to bylo bohužel vše.