Tradiční výsledek se opakoval dvakrát

publikováno 02.05.2013

Velké Přítočno - Kročehlavy 2:1 (1:0) Kročehlavy - Slovan Kladno 2:1 (0:0)

2:1 poprvé Velké Přítočno - Kročehlavy 2:1 (1:0)

Sestava: Pergl - Ťoukálek, Kosina, Andrle, Hanzlík - Pohnan, Ferneza, Poucha, Zdovořáček L. - Šíma J. (80. Hladík), Rolný

Branak : 2:1 75.minuta Pohnan

Na zápas v Přítočně se nám vrátila mizerná účast z konce podzimu, což nevěštilo nic dobrého. Hned v úvodu utkání skončil nepovedený centr v zadní šibenici a bylo to 1:0. Hra byla vyrovnaná a na obou stranách bylo v prvním poločase několik šancí, ale zůstalo jen u nich. V úvodu druhého poločasu jsme dostali druhou branku, když nekrytý útočník zakončil přesný centr Holečka. Konečnou podobu výsledku zajistil Pohnan. Z Přítočna jsme tak odjížděli poprvé na jaře s prázdou.

2:1 podruhé Kročehlavy - Slovan Kladno 2:1 (0:0)

Sestava : Pergl - Ťoukálek (15.Blanda), Kosina, Jonák, Zdvořáček M. - Houha, Ferneza, Poucha (75.Andrle), Hanzlík - Moravec, Zdvořáček L.

Branky: 1:0 Moravec, 2:0 Zdvořáček L.

Na Slovan jsme omladili o tři dorostence a hned to bylo znát. Z prvního poločasu však stojí za zmínku jen šance z úvodu, ve které neuspěl Houha. Průběch samotný připomínal hodně předchozí domácí utkání. Na začátku jsme byli aktivnější, ale postupem času se hra vyrovnávala. Do druhého poločasu jsme však nastoupili lépe. A po sólu Moravce jsme se ujali vedení. Když po chvíli zvýšil Lukáš Zdvořáček na 2:0 zdálo se být hotovo. Ale to bychom nesměli být Kročehlavy a mít oblíbený výsledek 2:1. Hostům se v 75.minutě podařilo snížit z trestného kopu Bartákem a dokonce vstřelili ještě jeden gól, ale ten nebyl pro ofsajdové postavení uznán. V závěru se několikrát blýskl hostující brankářm když postupně kryl brejkové šance Lukáše Zdvořáčka (asi tři), Andrleho a Kosiny! Naštěstí nám i tato mizerná střelecká potence stačila k zisku tří bodů.