Úvod » Články a komentáře k zápasům » Stará garda

publikováno 09.05.2013

Komentáře k zápasům Staré Gardy

Stehelčeves : K.Kročehlavy 5:5 /3:3 / rozh. Kalík ml.

Góly za Krročehlavy: Rolný 3,Šmejkal,Zeman.
Katastrofální výkony obran u obou mužstev. Domácí ve 3.mln vedli 1:0, po tom Kročehalavy trochu přidali a obrátili na 2:1,domácí zase zabrali a obrátili na 3:2. Do poločasu ještě stačili Kročehlavy vyrovnat na 3:3. Ve druhé půli Kročehlavy zvýšili na 3 :5 a zdálo se že zápas dotáhnou s výhrou. Potom ale Lájoš nádherným vlastním gólem snížil na 4:5 a v závěru domácí Kala vyrovnal na 5:5. Drtivý tlak Kročehlavy  v závěru byl bez efektu. Myslím že remíza byla zasloužená přesto že domácí měli více nevyužitých příležitostí.Celkem vyrovnané utkání ve vycházkovém tempu a bez emocí.  Drtivé zjištění : Kročehlavy opouštějí přední místa a v tabulce se chystají na pokles což odpovídá výkonům předváděným na hřišti.

Kročehlavy : Slaný= 2 : 6 / 1: 3 / rozh.  Hudera.

Góly za Slaný: David,Sedláček,Bauer,Pazdera,Kocourek a Fiala.
         za Kročehlavy.: Kuchler a Zeman /p./
Slaný přijelo v silné sestavě a bylo to vidět od začátku měli silnou herní převahu byli rychlejší a kvalitní přihrávku. Kročehlavy vyrovnali hru až v posledních 10. minutách. Ve slušně hraném utkání dobré úrovně se podařilo hostům oplatit podzimní porážku 2 : 6 z domácího hřiště.