Dva hattricky a dvanáctka k tomu

publikováno 13.09.2015

Hladké a rekordní vítězství nad nováčkem soutěže nám přineslo další tři body. Hosté sice dokázali vstřelit první branku v soutěži, ale inkasovali již druhou „desítku“ po sobě. Utkání se hrálo po celou dobu v naší režii. A v poslední třetině zápasu byl na hřišti prakticky jediný tým a branková smršť se zastavila na čísle 12, což je jistě jeden z nejvyšších výsledků Kročehlav dosažených v mistrovském utkání. Pokud mi paměť neklame tak se naposledy se z Kročehlav poroučel s desítkou Buštěhrad.

SK KROČEHLAVY – Sokol Vraný „B“ 12:1 (3:1)

Kročehlavy: Nykl – Moravec, Šerák, Hloušek, Blanda – Hanzlík (46. Sobotka), Ferneza, Polívka (74. Ťoukálek), Houha – Stökl, Rolný (65. Junek).

Vraný B: Izera – Němec, Šafner st., Bradáč, Koukolíček (74. Paur) – Štěpanovský (71.Studnička), Vébr Ondřej, Hlavatý, Hanzlík – Vébr Jiří, Šafner ml.

ŽK  57. Polívka           ČK  80. Bradáč

Branky: 7. Bradáč (vlastní) 1:0, 20. Houha 2:0, 31. Stökl 3:0, 35. Hlavatý 3:1, 54. Ferneza 4:1, 60. Stökl 5:1, 64. Rolný 6:1, 71. Stökl 7:1, 74. Sobotka 8:1, 77. Moravec 9:1, 81. Moravec 10:1, 86. Junek 11:1, 87. Moravec 12:1

Diváků 70, Rozhodčí: Jandák Karel, Burgr Miroslav (laik), Kadeřábek Karel (laik)

Nejlepší hráči  Kročehlav: Stökl, Moravec, Ferneza

7. Polívka centruje před branku, kde číhá na zakončení Stökl, ale smolař zápasu Bradáč si před ním sráží centr do vlastní branky 1:0

13. Moravec z úhlu zakončuje hlavou nad těsně nad břevno.

15. Nykl skvěle přečetl hru a dlouhým odkopem likviduje brejkovou situaci.

20. Rolného centr nachází v pokutovém území Houhu, ten úspěšně zakončuje 2:0.

22. Moravec na sebe navázal dva protihráče, vysunul Rolného, který centruje před branku na Stökla, ale ten tísněný obráncem nepřesně zakončil.

25. Opět v akci aktivní Stökl, ale i tentkrát dokonce nadvakrát nedokázal překonat obranu ani brankáře Izeru.

27. Hanzlík z úhlu zakončuje šajtlí těsně mimo.

30. „Sobotka uvádí“ Jardu posílá míč do topolů, ale na to jste byli zvyklí i ode mne.

31. Houhův centr podběhl brankář Izera, Bradáč neodkopl, míč se dostal k volnému Stöklovi, ten konečně protrhl střeleckou smůlu a posílá míč do prázdné branky 3:0.

35. centr do domácího pokutového území odvrátil Moravec jen na jeho hranici, odkud Hlavatý propálil vše, co mu stálo v cestě 3:1.

43. „Ťoukálek uvádí“ Přizpůsobili jsme se opět hře soupeře, přestali jsme běhat a nakopáváme dlouhé balóny.

48. Šerák vysunul Houhu, kterému však k zakončení chyběl metr.

54. Rolný po rohu hlavičkuje do středu brány, kde Izera ještě odvrací, ale jen před Fernezu, který ve skluzu zakončil do prázdné branky 4:1.

58. Moravec zvyšuje aktivitu, dostává se do úniku, ale ten zakončuje dlouho kličkou, kterou dobře přečetl Izera.

60. začíná gólová smršť. Nejprve hosté chybnou rozehrávkou ve středu hřiště nabídli míč Stöklovi, ten ještě vysunul na Fernezu, který akci zbrzdil na hranici velkého vápna. Následný centr se dostal až na zadní tyč, kde byl volný Stökl a svou druhou brankou zvyšuje na 5:1.

64. Nykl nakrátko rozehrává aut, míč se přes obranu dostává přes Houhu k Rolnému a ten se prosadil do úspěšného zakončení, poté byl odměněn střídáním 6:1.

67. po rohu se k zakončení dostali i hosté, ale Nykl před dotírajícím útočníkem vyráží.

70. míč se po ose Junek, Sobotka dostává ke Stöklovi, ten završuje hattrick 7:1

73. Ferneza vysouvá, do zakončení, Sobotku ten podél brankáře zvyšuje na 8:1.

75. hostující Vébr se přes Hlouška dostal až k zakončení, ale nastřelil jen dobře stojícího Šeráka.

77. Blanda našel ve výhodné střelecké pozici Stökla, ten ještě vybídl přihrávkou k zakončení Moravce, který míč uklidil k tyči bezmocného Izery 9:1.

81. Vyloučení hostujícího stopera potrestal po nepřímém kopu opět Moravec, který dělovkou do středu brány vsítil jubilejní desátou branku 10:1.

86. další vysunutí za obranu tentokrát Sobotka vybídl Junka, ten svým tradiční skluzem skóruje 11:1.

87. nestíhám psát a sledovat, tak jen telegraficky Moravec dokončuje svůj hattrick a stanovuje tím konečný výsledek utkání 12:1.

Zápas se pak úspěšně dohrál i v bufetu, a to i díky „smažáku“ rodiny Šímových.