Další import z venku

publikováno 20.09.2015

Sokol Hrdlív - SK KROČEHLAVY 1:5 (0:2) Na půdě nováčka soutěže jsme očekávali těžké utkání, ale soupeř nám jeho průběh svým výkonem dost zjednodušil. Klidný průběh utkání naznačil hned jeho úvod, kdy se prosadil Ferneza. Poté druhým hattrickem po sobě pokračoval Stökl. Domácí korigovali za stavu 0:4, krásně umístěným TK. V závěru jsme použili stejnou zbraň i mi, když se Houha nenechal zahambit a TK z hranice vápna umístil do šibenice.

Hrdlív: Kos – Burle, Piešťanský, Sábel, Kočínský (30. Sláma) – Mišík, Janda, Svoboda, Suk (46. Jaroš) – Hrubý, Vondrák.

Kročehlavy: Nykl – Sobotka (75. Junek), Šerák, Hloušek, Blanda – Moravec, Ferneza, Poucha, Houha – Stökl (65. Hanzlík), Polívka.

ŽK: 24. Vondrák, 42. Sláma – 34. Stökl, 37. Šerák

Branky: 7.Ferneza 0:1, 35.Stökl 0:2, 53.Stökl 0:3, 62.Stökl 0:4, 77.Vondrák 1:4, 82.Houha 1:5

Rozhodčí: Švagr Roman, Pergl Martin (laik), Kadeřábek Karel (laik)

Nejlepší hráči Kročehlav : Polívka, Stökl, Moravec

7. po centru Houhy uklidil do sítě ve skluzu Ferneza

12. hlavička Vondráka, končí v náruči připraveného Nykla.

22. centr Houhy, zakončuje hlavou Moravec, brankář odvrací na roh. Po něm se míč dostal k volnému Stöklovi, ale ten ještě neskóroval.

26. Vondrák se přes klubko hráčů dostal k zakončení, které odvrací Hloušek na roh.

33. Ferneza vypíchl míč, šel sám do vápna, přihrávkou vybídl k zakončení Polívku, ale ten přestřelil.

35. Houha přesným centrem na zadní tyči nachází Stökla, který oběma nohama ve stoji spatném skóruje.

37. Moravec se prokličkoval až k zakončení, ale z hranice vápna křížnou střelou těsně míjí domácí svatyni.

43. Polívka se ocitl sám před brankářem, vyráží na hranici vápna, kde zakončuje do prázdné branky Stökl, domácí obránce však na brankové čáře odvrací nebezpečí.

47. opět v zakončení aktivní Polívka, trefuje však jen brankáře. Odražený míč se dostává k Houhovi, který střílí mimo.

49. Sobotka přihrává malou domů, kterou vystihl Vondrák, ale Nykl ve skluzu před Vondrákem zachránil na roh.

53. Hloušek nachází ve vápně Fernezu, ten z první vybízí k zakončení Stökla, který ranou k tyči skóruje.

62. odražený míč od obrany, uklízí hlavou z hranice velkého vápna, obloučkem přes zaskočeného brankáře do domácí sítě opět Stökl.

65. ze hry odstupuje další domácí hráč, Ti nemají již nikoho na vystřídání, tak pokračuji v deseti.

77. po faulu Hlouška zahrává domácí Vondrák TK z 25, metrů a uklízí míč přes zeď do šibenice.

82. po faulu na hranici vápna uklízí Houha trestný kop také do šibenice.

87. Polívka sám před brankářem zakončuje podél těsně mimo.