Několik ztrát najednou, prohra a tři vyloučení

publikováno 17.10.2015

SK Velké Přítočno - SK KROČEHLAVY 2:0 (2:0) Malé derby nám přineslo první prohru v soutěži. Nutno říci, že nám tentokrát scházela šťáva. Domácí měli víc chuti do hry a díky tomu i víc vyložených brankových příležitostí a vyhráli zcela zaslouženě. Další a možná ještě horší a hořčí kaňkou na závěr jsou pak tři červené karty, které budou znamenat oslabení do závěru podzimu.

V.Přítočno: Svoboda – Senko Patrik (40. Pípal), Šiler, Feda, Pavlíček – Salyuk (90. Landa), Holeček, Zieber, Senko Lukáš – Jícha (46. Hráský), Polhot (87. Devera).

Kročehlavy: Nykl – Moravec, Šerák, Hloušek, Blanda – Hanzlík, Ferneza, Poucha, Houha  – Stökl, Polívka (46. Zdvořáček).

ŽK:  77. Senko Lukáš – 62. Andrle (jako hráč na střídačce), 73. a 85. Šerák, 78. Moravec.

ČK: 79. Poucha, 79. Andrle (jako hráč na střídačce), 85. Šerák po 2.ŽK

Branky: 26. Zieber 1:0, 37. Polhot 2:0

Rozhodčí: Kindl Adam, Řičica Jiří, Pokorný Zbyněk

Nejlepší hráči Kročehlav : Nykl, Hloušek, Hanzlík

9. Dlouhý pas do vápna prodloužil Stökl, ale Hanzlíkovo zakončení mířilo mimo.

11. Hanzlíkův TK z 35-ti metrů končí nad brankou.

13. Přetažený roh hlavou zakončuje Jícha, překonal Nykla, ale na brankové čáře odvrátil Blanda.

16. Hanzlík opět zakončuje, tentokrát do středu branky, kde našel připraveného Svobodu.

17. ztráta Moravce na rohu útočné poloviny, po rychlém přesunu přichází centr před naši branku, který opět hlavou zakončuje Jícha, ale tentokrát míří nad branku.

20. Nykl neudržel balon po hlavičce Jíchy, následnou dorážku L.Senka už však vyrazil na roh.

22. Moravec střílí z 25-ti metrů, po zemi k tyči, jeho střelu Svoboda bezpečně pojistil.

25. dlouhý pas se dostal až k Fernezovi, ale ten zakončil z hranice vápna velmi slabě.

26. Zieber sám na vápně nedal technickou střelou k tyči Nyklovi šanci 1:0.

32. Moravec si opět navedl do středu hřiště na střelu, míč sice končí za zády Svobody, ale bohužel jen na břevně jeho svatyně.

34. křížný pas nachází na pravém křídle volného Salyuka, ten si na úrovni vápna zasekl před Moravcem a střílí. Jeho střela trefuje do prsou Hlouška, čehož využil Polhot a zvýšil na 2:0.

37. Hloušek se prodral až k zakončení, mířil na bližší tyč, ale mimo branku.

44. Nykl skvělým reflexem vyráží tutovku domácích.

52. Zieber lišácky zkoušel zakroutit TK do branky, ale Nykl se nachytat nenechal.

54. vysoký centr do vápna, Nykl souboji s vysokým Fedou přišel o míč, který se dokutálel až do branky, ale rozhodčí pískal faul domácího hráče.

62. za kritiku rozhodčího byl trenér Andrle oceněn na střídačce ŽK, neboť byl v zápise i jako hráč.

68. Poucha střílí z hranice vápna, ale opět našel jen rukavice připraveného Svobody.

69. centr Houhy zakončuje Zdvořáček hlavou vysoko nad branku.

75. průnik Šilera zastavuje Šerák jen za cenu faulu, následuje ŽK.

78. Zieber opět zkouší, tentokrát z půlící čáry, jeho lob však spíš ohrozil kachny na blízkém rybníku.

79. po vzájemném souboji před střídačkami na půlící padají Holeček a Poucha, Po nařízeném TK ve prospěch domácích, přichází k překvapení všech ČK pro Pouchu, a to za hanlivý výrok na adresu rozhodčího. To neunesl na střídačce Andrle a byl také oceněn ČK a vykázán tak z lavičky.

85. Šiler se řítil do obrany opět jako tank, jeho průnik zastavil kousek za půlící čarou, opět jen za cenu faulu Šerák, následovala oprávněná druhá ŽK a tím pádem i ČK.

89. Nykl vyráží střelu domácího záložníka jen před sebe, ale dorážku se mu podařilo s pomocí Hlouška nadvakrát odvrátit na roh.