Originál kolekce na Zoot.cz

Úvod » Články a komentáře k zápasům » "A"

Další čtyřka, tentokrát Družci

publikováno 01.11.2015

SK Družec - SK KROČEHLAVY 1:4 (1:1) V 11.kole jsme zavítali na půdu Družce, jehož styl hry staré gardy, tedy pěší fotbal ze zabezpečené obrany nám příliš nesedí. První poločas tomu také odpovídal. Po úvodním oťukávání jsme šli v 10.munutě do vedení po brance Rolného, ale soupeř odpověděl prakticky vzápětí, když brankář Pergl v 15.minutě proměnil pokutový kop. V dalším průběhu prvního poločasu jsme se příliš přizpůsobili hře soupeře. O přestávce tak došlo k vystřídání a změně postů, což naši hru oživilo a přineslo i kýžené ovoce v podobě vstřelených branek. Konečné skóre se pak zastavilo na našem v poslední době oblíbeném čísle čtyři.

Družec: Pergl – Konvalinka, Liška, Bacílek J., Bacílek T. (46. Křivánek) – Mačura, Misura, Klečák (46. Suchopárek), Havelka (78. Plecitý), Kostka - Kozel.

Kročehlavy: Nykl – Moravec, Šerák, Hloušek, Blanda – Hanzlík (46. Polívka), Ferneza, Houha, Zdvořáček – Stökl (79. Kubín), Rolný (88. Hladík).

ŽK:  36. Klečák – 81. Houha

Branky: 15. Pergl (PK) 1:1 – 10. Rolný 0:1, 62. Hloušek 1:2, 73. Blanda 1:3, 79. Ferneza 1:4

Diváků 30

Rozhodčí: Krejsa Josef – Fronc Pavel (laik), Kadeřábek Karel (laik)

Nejlepší hráči Kročehlav : Zdvořáček, Blanda, Šerák

Průběh utkání:
I. Poločas
10. Zdvořáček se na křídle zbavil obránce, jeho centr přesně našel na malém vápně hlavu Rolného a ten uklidil do branky 0:1.

15. vysoký míč na roh malého vápna, domácí hráč se dostal mezi dva obránce a byl zezadu přistrčen, penalta. Ty v Družci zahrává brankář Pergl, Nykl vystihl směr, ale přesto byl překonán 1:1.

19. v šanci Houha, nastřelil jen Pergla, odražený míč odvrátila obrana na roh.

22. Blanda centruje z pravé strany, ale Rolný tentokrát z malého vápna nohou přestřelil.

30. nebezpečný centrovaný TK Houhy odvrací obrana.

31. aktivní Zdvořáček se opět dostal přes obránce k centru před branku, Pergl jen konečky prstů změnil směr a Hanzlík se tak k zakončení nedostal.

32. další TK tentokrát z hranice vápna, k míči se postavil Houha, ale jeho střela mířila na střed branky.

39. Hanzlík střílí zpoza vápna, ale ohrozil jen břízu za brankou, ze které setřásl listí.

41. po rohu se dostali k nebezpečné hlavičce domácí, ale naštěstí mířila nad branku.

44. Nykl vyráží TK z boku vápna, který domácí Kozel nebezpečně zakroutil k bližší tyči.

II. Poločas

51. centr Houhy propadl ke zcela volnému Stöklovi, ten však přestřelil.

57. z úhlu zakončuje Moravec, ale našel jen připravené rukavice domácího brankáře.

59. slibně se rozvíjející akci Mačury, zastavil ve vápně skluzem Šerák.

62. Polívka, který ve druhém poločase nahradil ve středu zálohy Houhu, jenž se posunul na její kraj, našel na rohu vápna Hlouška a ten nedal křížnou střelou Perglovi šanci 1:2.

67. centrovaný TK domácích z levé strany odvrátil na přední tyči dobře postavený Houha.

73. Blanda po průniku středem hřiště přihrál Rolnému, ten mu vrátil na zadní tyč a nebylo co řešit 1:3.

75. Nykl skvěle zachraňuje ve skrumáži u pravé tyčky.

80. aktivní Polívka se prokličkoval až před branku, kde našel volného Fernezu, který pod víko stanovil konečné skóre 1:4.

87. k zakončení se prodral Houha, ale Pergl stačil vykopnout.

89. střela Mačury z úhlu lízla spojnici, pak následoval jen závěrečný hvizd rozhodčího a šlo se na Valnou hromadu.