Úvod » Články a komentáře k zápasům » "A"

Limit splněn již v poločase

publikováno 07.11.2015

SK KROČEHLAVY – TJ Lidice 4:1 (4:0) V předposledním podzimním utkání jsme přivítali Lidice. Za hosty musel nastoupit i trenér Topka, další člen naší Staré gardy Zýka a kromě nich ještě další čtyři jména spojená s naším klubem. A to ještě do utkání nemohl nastoupit další náš odchovanec Falout. Utkání rozhodl první poločas, ve kterém jsme splnili naši čtyřbrankovou „normu“ a poločas druhý byl tak trochu navíc. Proti spoluhráčům ze Staré gardy pak nejvíce vyčníval aktivní Rolný.

Kročehlavy: Nykl – Moravec (46. Polívka), Šerák, Hloušek, Blanda – Hanzlík, Ferneza, Poucha (73. Junek), Houha (58. Ťoukálek) - Zdvořáček L. (78. Kubín), Rolný.

Lidice: Zach – Kochlefl, Štika, Topka, Radosta A.– Vosyka, Zýka, Tyburec, Vysloužil V. – Vysloužil T. (46.Pavelec), Radosta T.

Bez karet.

Branky: 3. Rolný 1:0, 23. Ferneza 2:0, 30. Houha 3:0, 39. Blanda 4:0 – 85. Vysloužil V. 4:1.

Diváků 85,             Rozhodčí: Švagr Roman – Kindl Petr, Průcha Josef ml.

Nejlepší hráči Kročehlav: Rolný, Zdvořáček L., Moravec

Průběh utkání:
I. Poločas
2. v úvodní šanci utkání se ocitli hosté, ale slabé zakončení pokryl Nykl.

3. Rolný v průniku po levé straně posílá míč před hostující branka, ten uklidil za záda brankáře stoper Topka 1:0.

12. Houhův přízemní centr našel Zdvořáčka, který zblízka trefil jen připraveného Zacha.

20. Hloušek po centru střílel z první, Zach vyrazil.

23. Moravec vysunul do vápna Rolného, který našel po zemi Fernezu a ten se zblízka nemýlil 2:0.

25. Zdvořáček mohl jít sám na brankáře, ale zradilo ho zpracování.

27. Tyburec naběhl na centr z rohu, ale sám na malém vápně trestuhodně minul branku.

30. krásný pas Pouchy na LH 17, zasekávačka, béčko a jdeme slavit 3:0.

34. Hanzlíkovo bodýlko přímo do brankáře.

38. Vosyka si narazil s Tyburcem a pálil těsně nad.

39. JB 6 našel na hraně ofsajdu Rolného, ten mu míč vrací a Blandys hokejkou uklízí 4:0.

II. Poločas
51. Rolný navedl míč do vápna, kde se ke střele dostal Blanda, Zach vyráží nad branku.

54. tísněný Tyburec poslal míč do prázdné branky, ale Šerák na čáře vykopl.

60. Tyburec dostal míč za beky, ale nestihl zakončit.

62. Zdvořáček na malém vápně neuvěřitelně zalepil míč a stejně neuvěřitelně jej poslal téměř mimo stadion.

70. Rolný vysunul mezi beky Pouchu, ale kreveťák trefil brankáře hostí.

78. Lionel Rolný prošel přes čtyři hráče, ale pálil zleva nad.

84. kročehlavský odchovanec V. Vysloužil u lajny nasadil jesličky Hlouškovi a poté překonal Nykla 4:1.