Autobus jel zpátky s prázdnou

publikováno 17.11.2015

Sokol Klobuky - SK KROČEHLAVY 2:0 (0:0) V posledním podzimním utkání, jsme si připsali druhou porážku. Přesto přezimujeme na prvním místě, a to s náskokem tří bodů právě před naším přemožitelem. Průběh utkání dost ovlivnilo sychravé počasí. Zvláště v prvním poločase nad fotbalem vítězil silný vítr a déšť. Herně vyrovnané utkání pak rozhodl nástup do poločasu druhého a šťastná branka domácích. Na tu jsme několikrát nedokázali odpovědět, když v závěru domácí zvýšili svůj náskok, bylo rozhodnuto.

Klobuky: Vítoch – Dragoun, Kůrka, Kalík, Říčka – Nejman, Čížek, Kubelka, Hřib – Pinc (70. Hansl), Douša.

Kročehlavy: Nykl – Moravec (89. Junek), Šerák, Hloušek (68. Polívka), Blanda – Hanzlík, Ferneza, Poucha, Houha (62. Stökl), - Zdvořáček, Rolný.

ŽK:  59. Nejman – 66. Hloušek, 76. Blanda

Branky: 48. Kalík 1:0, 81. Čížek 2:0

Rozhodčí: Jandák Karel – Matějíček Jiří (laik), Kadeřábek Karel (laik)

Nejlepší hráči Kročehlav : Poucha, Rolný, Blanda

9. Zdvořáček na vápně nezpracoval centr Moravce.

11. Moravec pálí z 25. metrů, ale slabě.

15. Moravec tentokrát v obranné akci na rohu vápna odzbrojil vysunutého Pince.

16. centrovaný TK domácích do vápna končí v náručí Nykla.

18. Nykla včasným vyběhnutím likviduje vysunutí Čížka.

28. opět centrovaný TK do našeho vápna, tentokrát na zadní tyči volný Pinc přestřeluje branku.

30. trma-vrma po rohu, domácí obrana snad natřikrát odvrátila hrozící nebezpečí.

43. Moravec ztrácí míč na polovině hřiště, do rychlého výpadu se tak dostávají domácí, ale zakončení z hranice vápna skončilo mimo.

48. Šerák neodkopl míč na hranici vápna, ten se dostává k Doušovi, který nůžkami vyslal padáček na naši branku. Nykl stačil vyrazit pouze nad sebe. Toho využil dobíhající Kalík a vstřelil první branku utkání 1:0.

57. Zdvořáček v první velké šanci z malého vápna míří vysoko nad.

61. v akci opět Zdvořáček, tentokrát zatáhnul po straně, vrátil po malém vápně před branku, ale tísněný Poucha se na zadní tyči, ve skluzu k míči nedostal. V zápětí se dostal do šance Houha, ale opět bez úspěchu.

65. Nykl kryje zakončení z pravé strany.

66. Hloušek za kritiku rozhodčího dostává ŽK. Následný nepřímý kop z třiceti metrů Nykl vyráží, doklepnutí domácích končí na břevně, pak už přišel uklidňující odkop Šeráka.

70. trestný kop Hanzlíka mířil jen do středu branky, kde jej Vítoch zaklekl.

73. centr Rolného podběhl na přední tyči Stökl.

81. rychlý přechod do útoku zakončil z pravé strany nadvakrát domácí Čížek 2:0.

89. Stökl podtrhuje naši dnešní střeleckou smůlu, když zcela sám na malém vápně nastřelil jen domácího brankáře.