Úvod » Články a komentáře k zápasům » "A"

Dopolední utkání jsme zvládli

publikováno 03.04.2016

Po nepříliš dobrém vstupu do jarní části soutěže, nás čekal další zápas venku, když jsme zavítali do Kamenných Žehrovic. Domácí již tradičně mají výkop v pro nás ne moc oblíbeném čase, a to v sobotu dopoledne. I když se konečný výsledek nerodil jednoduše, podařilo se nám utkání zvládnout odvážíme se důležité body. Které nám mohou přinést klid na kopačky do prvního domácího utkání s rezervou Hostouně.

SK Kamenné Žehrovice - SK KROČEHLAVY 2:4 (1:2)

K.Žehrovice: Zika – Stehlík Pavel, Stehlík Jakub, Viduna Daniel, Nidrle – Jeništa, Kašpar, Bureš, Gregor, Náprstek – Cába.

Kročehlavy: Nykl – Ťoukálek, Šerák, Hloušek, Sobotka – Zdvořáček (78. Jonák), Blanda, Ferneza, Hanzlík – Stökl (88. Junek), Rolný (85. Moravec).

Karty:  52. Stehlík Jakub, 75. Viduna – 32. Rolný, 59. Hloušek, 62. Moravec

Branky: 18. Cába 1:1, 53. Stehlík Jakub 2:2 – 5. Hanzlík 0:1, 39. Ferneza 1:2, 58. Zdvořáček (vlastní Nidrle) 2:3, 80. Stökl 2:4.

Diváků 20
Rozhodčí: Dachovský Pavel – Gerhardt Jiří, Bajer Jiří

Nejlepší hráči  Kročehlav: Ferneza, Blanda, Rolný

Do utkání jsme vstoupili velmi dobře, když jsme se hned v 5.minutě ujali vedení. Po akci z pravé strany Rolný udělal kličku obránci a našel před brankou Hanzlíka, který se prosadil a vsítil úvodní branku. Dále jsme pak kontrolovali hru a aktivně se zapojovali do útoku. Domácí však v 16.minutě z první standartní situace vyrovnali na 1:1, když centr z přímého kopu byl tečován a skončil v naší síti. Do konce prvního poločasu jsme si vytvořili několik šancí, které jsme bohužel neproměnili. Domácí pak hrozili hlavně ze standartních situací, které jsme však již ubránili. Těsně před koncem prvního poločasu se nám po hezké akci z levé strany podařilo skórovat. Míč v pokutovém území doběhl Ferneza a vstřelil gól do šatny.

Jako již mnohokrát nám pak nevyšel vstup do druhého poločasu. Míč z pravé strany nedokázala obrana odvrátit a z následujícího rohového kopu se prosadil domácí Stehlík, který zcela sám hlavou vyrovnal na 2:2. Po několika šancích na obou stranách přišel rohový kop, který Hanzlík zahrál na přední tyč, kde jej Lukáš Zdvořáček tečoval do sítě. Rozhodčí však v zápise připsal branku jako vlastní Nidrlemu 2:3. Domácí pak kontrovali nebezpečnou střelou, kterou Nykl vyrazil jen před sebe a gólovou dorážku pak kvůli ofsajdové pozici rozhodčí neuznal. Asi deset minut před koncem přišla pak závěrečná branka. Po akci z levé strany přišel centr do vápna a Stökl jej tělem uklidil do branky a stanovil tak konečný výsledek 2:4. Pak už se naše hra uklidnila a dostali příležitost i hráči z lavičky.