Budíček!!!

publikováno 16.04.2016

TJ Sokol Vraný „B“ - SK KROČEHLAVY 5:2 (2:0) Po podzimním výprasku, který si vranská rezerva odvezla z Kročehlav, mohla většina lidí očekávat, že utkání s aktuálně posledním týmem tabulky bude jednoznačnou záležitostí. Jak výsledek napovídá, jednoznačná záležitost to také byla, ale bohužel ne v náš prospěch. Oproti začátku podzimu domácí ukázali, že již neprodávají svou kůži tak lacino. Utkání samotné pak bylo přehlídkou produktivity. Zatím co domácím padlo do branky snad vše, co mohlo, naše střely mířily buď těsně mimo, nebo je odvrátila obrana, a to co nedokázala odvrátit, zachránil domácí brankář. Takže nám do dalších bojů o postup nezbývá nic jiného, než zmobilizovat všechny síly, a to hlavně psychické. Dobře potrénovat a nedat svou kůži lacino. Přeci nepromarníme podzimní výsledky jen v jistotu záchrany okresního přeboru!

Vraný „B“: Izera – Koukolíček, Liška, Beránek, Nauš – Kabourek, Koten, Němec (70. Šafner, 85. Studnička), Hanzlík Pavel – Vébr Jiří, Kubík.

Kročehlavy: Nykl – Blanda, Šerák, Hloušek, Sobotka – Moravec (85. Jonák), Poucha, Ferneza, Hanzlík – Stökl, Hehejík (57. Ťoukálek)

Branky: 9. Vébr Jiří 1:0, 39. Kabourek 2:0, 50. Vébr 3:0, 78. Kubík 4:1, 83. Kubík 5:1 – 67. Stökl 3:1, 86. Ferneza 5:2

Karty:  bez karet                   Diváků 40

Rozhodčí: Čechovský Jakub – Falta Martin, Vébr Ondřej (laik)

Nejlepší hráči  Kročehlav: nehodnoceni

3. Na hranici pokutového území se dostal k zakončení Hehejík, ale jeho střelu odvrátil stoper.

6. dlouhý aut Moravce, zakončil Stökl z malého vápna hlavou těsně nad.

8. míč za obranu si zpracovával Kubík, ke kterému včas přistoupil Sobotka a odvrátil na roh.

9. po jeho zahrání pak Sobotka hlavou odvrátil jen za hranici velkého vápna, kde si jej zpracoval zcela volný Vébr a propálil Nykla, který střelu ke své pravé tyči lehce sáhl 1:0.

10. Moravec v souboji na malém vápně v souboji s domácím brankařem, ale pískal se faul.

13. TK Hanzlíka kryl nadvakrát domácí brankář.

14. další TK, střílí opět Hanzlík, ale tentokrát odvrátila obrana.

22. Hehejík se skvěle dostal za obránce, z úhlu se řítil na branku, ale trefil jen boční síť.

24. po ztrátě míče na útočné polovině se po dlouhém pasu dostal k zakončení Kubík, ale jeho pokus o přehození Nykla byl nepřesný.

27. Hanzlík opět pálí z TK, tentokrát ze středu útočné poloviny. Jeho střela sice zatřásla tyčí, ale jen tou co drží ochrannou konstrukci za brankou.

28. na straně domácích opět v zakončení Kubík, křížnou střelo však mířil mimo.

31. Hehejík hledal na vápně Stökla, ke kterému se míč s trochou štěstí dostal. Následujícímu zakončení už však štěstí chybělo.

33. ve vápně šel skluzem neohroženě do souboje Hloušek, píšťalka rozhodčího naštěstí zůstala němá. Hned z protiútoku se probil obranou k zakončení Hehejík, obranou odvrácený míč pak nedokázal v kýženou branku přetavit Ferneza.

35. v další vysunutí za obranu se ocitl Kubík, ale Nykl před hranicí vápně nohou odvrátil.

37. Hehejík místo posunutí na Moravce zvolil střelu, bohužel nad domácí svatyni.

39. Poucha ztratil v souboji míč, k zakončení se tak dostal Kabourek a překvapil Nykla střelou na bližší tyč 2:0.

47. další dlouhý aut Moravce, tentokrát prodloužil Sobotka za sebe, ale Ferneza se k zakončení nedostal.

48. TK Moravce ze strany, Izera konečky prstů tečoval na břevno, od něj šel míč do tyče a pak ven…Z dorážky už pak nic nebylo.

49. hned z protiútoku se snažil prosadit Kubík, ale obrana mu nedala prostor.

50. dlouhý aut nezasáhl Hloušek, Nykl ještě první střelu vyrazil, ale následnou dorážku Vébra sledoval jen bez možnosti odvrátit zvýšení domácích na 3:0.

52. hlavičku Hanzlíka vyrazil nad břevno Izera, z následného rohu mířil neobsazený Hloušek hlavou nad.

53. střelu Kubíka zblokoval Hloušek „padající list“ za svá záda Nykl stačil v pádu vyrazit.

58. když už se nedařilo skórovat nám, mohli pomoci domácí, když sražená střela Blandy skončila těsně nad. Z následujícího rohu nezakončil Hanzlík a po něm Hloušek mířil opět mimo.

62. Moravec se probil přes obránce až p přihrávce na Stökla, ten se sice prosadil, ale rozhodčí situaci vyhodnotil jako faul Moravce.

65. Hloušek pálil z vápna k tyči, ale Izera byl na místě.

67. Ferneza místo zakončení posunul na Stökla a ten podél vybíhajícího brankáře konečně protrhl střeleckou smůlu 3:1.

70. domácí odpovídají střelou Kubíka na přední tyč, ale Nykl dobře zasáhl a vyrazil na roh.

78. Šerák stál pře dvěma útočníky na půlící čáře sám, Vébr vysunul na hranici ofsajdu Kubíka, který v brejku zakončil pod padajícím Nyklem 4:1.

83. po zmatku v obraně se ocitl v zakončení před Nyklem opět volný Kubík 5:1.

86. z dorostu zapůjčený Junek, kterého rozhodčí podle zápisu ani neviděl ve hře, našel na malém vápně Fernezu, který procedil míč mezi nohama padajícího brankáře a snížil na konečných 5:2.