Úvod » Články a komentáře k zápasům » "A"

Zimní turnaj jsme zahájili vítězstvím

publikováno 27.02.2012

Slavoj Zvoleněves - Kročehlavy 2:6 (0:4)

Sestava : Pergl - Ťoukálek, Junek, Jonák, Zdvořáček M. - Hehejík, Poucha, Blanda, Hanzlík - Rolný, Zdvořáček M., do druhého poločasu se zapojili Pohnan, Sobotka, Král.

Branky : 0:1 Rolný, 0:2 Blanda (PK), 0:3 Hanzlík, 0:4 Rolný, 1:5 Zdvořáček L., 2:6 Poucha

V prvním utkání zimního turnaje pořádaného Baníkem Rynholec, jsme se střetli s účastníkem III.třídy Slavojem Zvoleněves. Utkání rozhodl první poločas, ve kterém jsme soupeře přehráli a vstřelili čtyři branky. Druhý poločas už tak mohl být jen otázkou celkového skóre, ale po vystřídání se naše hra proměnila chaos. Zklamáním bylo herní nasazení střídajících hráčů. Zmatky v obranné hře sopupeř využil ke vstřelení dvou gólů, na které jsme dokázali odpovědět a druhý poločas tak skončil 2:2. Celé utkání pak provázela řada nepřesností, zvláště přihrávek. Je otázkou jestli za to může terén, vítr, nebo naše nerozehranost.