Do finále jdeme bez prohry

publikováno 11.03.2012

Kročehlavy - Baník Stochov 3:1 (2:1)

Sestava: Pergl - Ťoukálek (45. Pohnan), Junek, Jonák, Sobotka (45. Král) - Zdvořáček L. (45. Zdvořáček M.), Poucha (45. Blanda), Hanzlík - Hehejík, Rolný

Branky: 1:0 Hehejík, 2:1 Rolný (TK), 3:1 Rolný

V poslední utkání skupiny jsme měli za soupeře Baník Stochov, který nastoupil a A týmen doplněným několika hráči rezervy. V našem případě se opět potvrdilo, že náš výkon roste se soupeřem. Vedení jsme se ujali po rychlé akci po ose Pergl, Poucha, Rolný, Hehejík, jenž sám před brankářem zakončil na zadní tyč. Po chvíli se ocitl ve stoprocentní šanci Hanzlík, ale za brankáře soupeře zaskočil na čáře stoper. Jak to ve fotbale bývá přišlo nedáš, dostaneš. Po ztrátě míče ve středu zálohy se zmocnil míče Kedroň, který prošel i přes obranu a přesně zakončil. Přesto jsme stále měli více ze hry, soupeři dělaly problém náše rychlé přechody do útoku, které často končily falulem. Jeden z těchto nedovolených zákroků potrestal krásným kopem přes zeď z hranice velkého vápna Rolný. Do druhého poločasu jsem vystřídali čtyři hráče, ale tenokrát to na předvedenou hru nemělo vliv. Horší už to bylo se zakončováním, několik šancí skončilo zvednutým praporkem pomezního. Další pak mimo bránu, nebo slabým zakončením. Střeleckou smůlu protrhl opět Rolný, který sice netrefil míč úplně přesně, ale možná právě proto zaskočil hostujícího brankáře a stanovil konečný výsledek na 3:1. Soupeř také zaměstnával naši obranu, ale bez gólového efektu. Ve druhém poločase dvakrát nastělil tyč, a to nejprve Burle, ještě za stavu 2:1 a v závěru i kanonýr Šubin, který vetšinu zápasu odehrál na stoperu. Skupinu jsme tedy zakončili bez porážkÿ. O celkové vítězství v turnaji se tedy v sobotu 17.3. v 18:00 utkáme se Sokolem Mšec.

Píďa. .