Ve finále jsme neuspěli

publikováno 19.03.2012

Kročehlavy - Sokol Mšec 1:3 (0:1)

Sestava: Pergl - Sobotka, Šerák, Ferneza, Hladík - Moravec, Zdvořáček L., Blanda, Hanzlík - Rolný a už nikdo.

Branka: 1:1 Hanzlík z PK

Turnaj jsme zakončili ostudně, ne však výkonem v zápase, ale nedostatěčným počtem hráčů, kteří se dostavili k utkání. Vzhledem k několika zraněním, pracovním povinnostem a předem hlášeným lyžařrským výletům jsme k utkání pozvali tři hráče dorostu. Jediný kdo však pozvánku "proměnil" byl Jirka Moravec. Utkání samotné bylo celkem vyrovnané, soupeř narážel na naši defenzivu dirigovanou navrátilcem Šerákem, svými výpady soupeře zlobili hlavně Rolný a Moravec. Přesto se soupeř ujal po rohovém kopu na bližší tyč vedení. Před mým MÁM byl hlavičkující hráč, jeho zakončení pak prošlo mezi Blandou a tyčkou. Hra ve druhém poločase se ještě více vyrovnala, sopupeř nebyl schopen využít početní převahy, naopak naše aktivní hra přinášela šance. Po pěkné akci z pravé strany byl v pokutovém území faulován Moravec a Hanzlík z PK vyrovnal na 1:1. Soupeře se vrátil do vedení také z PK, když Hladík nešťastně tečoval za zády míč rukou a mšecký exekutor se rovněž nemýlil. To nic nezměnilo na naší aktivitě. Naopak jsme měli několik šancí, z nichž největší neproměnil Hanzlík. Když musel pro svalové zranění odstoupit Lukáš Zdvořáček, začínal se náš finalový sen rozplývat. I v devíti jsme si však dokázali vytvořit dvě šance, ale záverečné slovo patřilo soupeři, který přečíslil naši obranu a stanovil konečný výsledek utkání, které pak rozhodčí o cca 5 minut zkrátil. Nezbývá, než poděkovat těm devíti statečným přede mnou za bojovný výkon a doufat, že v mistráku to bude lepší výsledkově a hlavně počtem zúčastněných.