Originál kolekce na Zoot.cz

Stále stejná písnička

publikováno 14.04.2012

Pchery - Kročehlavy 1:1 (0:0)

Sestava: Pergl - Ťoukálek, Šerák, Jonák, Zdvořáček M. - Pohnan, Ferneza, Poucha, Blanda - Zdořáček L.(Moravec J.), Rolný

Branky: 1:1 87.min Pohnan

V dalším dějství okresního přeboru jsme zavítali do Pcher. Bohužel bez střelce Hehejíka, kterého si všimli v Košicích, kam odešel na víkendové hostování. Průběh utkání byl ovlivněn kvalitou terénu a herním projevem soupeře. Jeho styl hry bum a kdo výš jsme opět přijali za svůj. První poločas toho opravdu nenabídl moc pohledného. Naše útoky končily na praporku pomezního rozhodčího a domácí hrozili jen ze standartních situací. Za zmínku tak stojí jen hlavička exkablováka Jardy Vondráka po rohovém kopu, která naštěstí mířila mimo branku a z naší strany se ke konci poločasu dostal ke střele Blanda, který střelou na bližší tyč ohrozil domácího brankaře. Druhý poločas  se  bohužel obraz hry příliš nezměnil, ale přeci jen jsme již byli aktivnější. Po faulu na hranici velkého vápna jsme v 74.minutě měli i možnost skórovat, ale střelu Rolného domácí zeď odvrtátila, po rychlém protiútoku přišel před pokutovým územím faul Šerákan a ta samá výhoda pro domácí. Ti však tuto nabídnutou příležitost využili ke vstřelení branky, když míč prošel nepochopitelně zdí a já jen mohl přihlížet jak mizí v naší síti. Poté přišla naše snaha o vyrovnání, která přinesla tlak a několik brankových příležitostí. Ty postupně nepoměnili Ferneza, Rolný a Blanda. Když už se zdálo, že odjedeme s prázdnou, přišel blesk z čistého nebe, a to v podobě branky Pohnana. Ten zcela volný z hranice velkého vápna křížnou ranou srovnal stav utkání. Bod z venku je však tentokrát spíš ztrátou, než ziskem, ale fotbal nemá logiku!