Jako den a noc

publikováno 28.04.2012

Sokol Družec - Kročehlavy 2:0 (2:0)

Sestava: Pergl - Ťoukálek, Nový (70.Junek), Jonák, Hladík (55. Král) - Blanda, Ferneza, Poucha, Hanzlík - Zdvořáček L. (45.Moravec), Rolný

Nabuzeni vysokým vítěztvím nad rezervou Slaného jsme se vydali lovit body do Družce. Ovšem utkání samotné se podobalo posledním deseti minutám minulého zápasu. V úvodu jsme sice měli šanci, ale trestný kop z hranice vápna skvěle zlikvidoval můj jmenovec v brance domácích. Asi po pěti minutách se ta samá šance naskytla domácím, ale tentokrát jsem byl na svém místě a trestný kop z kopačky již zmíněného brankáře domácích skončil v mých rukavicích. Ale co se nestalo? Po pasu z naší levé strany se dostali domácí do šance, která skončila rophovým kopem, ten proletěl na malé vápno a odražený míč se dostal ke zcela volnému Zoubkovi v dresu domácích a ten se nemýlil. Naše snaha o vyrovnání byla vyjádřena pouze několika centrovanými míči, které však likvidoval domácí brankář. Družec se za naši obranu dostávala dlouhými nakopávanými míči, na což jsme nedokázali reagovat.. Po jednom takovém pasu se dostal ke střele domácí špílmachr Misura a bylo to 2:0. O zbytku utkání se nemá cenu moc rozepisovat. Domácím postupně docházely síly, ale naše útoky do plné obrany kočily na žluto-modré hrázi (Družec měla dresy modré). Za zmínku pak stojí jen nebezpečná střela Ťoukálka asi 80.minutě, která byla naší druhou střelou na branku domácích po tresném kopu z úvodu. Body tak zůstaly ve Družci a my si musíme příště spravit chuť doma s Otvovicemi, snad se probereme k lepšímu výkonu.