Dalších pět branek v síti hostů

publikováno 05.05.2012

Kročehlavy - Otvovice 5:0 (2:0)

Sestava: Pergl - Ťoukálek (65.Junek), Sobotka Jonák, Zdvořáček M. - Pohnan (60. Blanda), Ferneza, Poucha, Hanzlík - Zdvořáček L., Rolný (70.Nový)

Branky: 1:0 Pohnan, 2:0 Sobotka, 3:0 Zdvořáček M., 4:0 Nový !, 5:0 Zdvořáček L.

Na náš domácí beton, zavítal poslední celek soutěže Otvovice. Jako v posledním domácím zápase se nám podařilo skórovat hned v úvodu, když po průniku Lukáše Zdvořáčka zakončoval Pohnan. Jak je naším dobrým zvykem hra se pak vyrovnala, ale útoky hostů končili na dobře fungující obraně. Naše útočné akce pak končili nepřesnými finálními přihrávkami. Ke zteči pak zavelel stoper Sobotka, který se dral přes střed hřiště a po přihrávce Rolného se dostal ke střele, kterou tečoval hostující bek a míč skončil v síti. Z prvního poločasu to bylo vše. Druhý poločas se odehrával už zcela v naší režii. Nejprve si naskočil na centr Ponhana Marek Zdvořáček, kterého hlavička skončila v protějším růžku otvovické svatyně. Pak přišly velká chvíle pro Martina Nového, který přestupuje do staré gardy a dle jeho slov (ne peněženky), to byl poslední zápasu v dresu Áčka. Nejprve vytřídal Pavla Rolného, od kterého převzal i kapitánskou pásku. Pak došel i před branku hostí a zkušeně zúročil přihrávku na střed malého vápna. MARTINE DÍKY! Poslední slovo pak měl Lukáš Zdvořáček, který opět dostal přihrávku zprava na střed malého vápna a k překvapení všech si míč nazazil a do prázdné branky stanovil konečný výsledek.