Unhošť byla opět nad naše síly

publikováno 13.05.2012

Unhošť - Kročehlavy 4:0 (1:0)

Sestava: Pergl - Zdvořáček M., Sobotka, Jonák, Hanzlík - Hehejík, Ferneza, Poucha, Blanda (Král) - Zdvořáček L. (Moravec), Rolný (Šerák)

V souboji mezi druhým a třetím týmem tabulky byl lepší náš soupeř. Od začátku utkání byli domácí aktivnější, hlavně úvodní pětimunutovka byla smrští. Útočné akce se na naši obranu valily prakticky nepřetržitě. Stále častěji pak začal do utkání promlouvat rozhodčí. Domácí dostali příležitost zahrávat několik přímých kopů. Naše obrana odolávala do poloviny prvního dějství, když odražený míč po rohovém kopu uklidil domácí střelec křížnou střelou do branky.  Po inkasovaném gólu jsme se do útoku osmělili i my, ale bez nějaké výraznější šance. Do kabin jsme však odcházeli s jednou inkasovanou brankou. Úvod druhého poločasu přinesla vyrovnání hry a několik našich šancí, největší měl na hlavě Ferneza. Poté přišel zlatý hřeb utkání, po závaru v našem pokutovém území se ozvala píšťalka a k překvapení všech se kopala penalta, kterou domácí proměnili. Vzápětí se dostal ke slovu domácí špílmachr Maxant, který přesně dvakrát hlavou zúročil centry s levé strany. Stanovil tak konečné skóre na 4:0 pro domácí, kteří nám tak v této sezoně již podruhé udělili lekci z aktivity a produktivity.