Úvod » Články a komentáře k zápasům » "A"

publikováno 29.08.2012

Slovan Kladno - Kročehlavy 1:1 (1:0)

Sestava: Pergl – Ťoukálek, Sobotka, Jonák,  Junek (45.Šerák) – Pohnan, Ferneza, Blanda (45. Nový) – Zdvořáček L., Rolný.

Branka : 60. 1:1 Lukáš Zdvořáček

K prvnímu utkání nové sezony jsme zajížděli na hřiště Slovanu a byl to zápas dvou zcela rozdílných poločasů, v každém vládlo jiné mužstvo. Ten první patřil domácím, jejichž převaha vycházela z našich nepřesností a zbytečných ztrát míče. V závěru poločasu toho také využili ke skórování, když se míče po ztrátě Pohnana zmocnil domácí Hnízdil a křížnou střelou skóroval. Do kabin jsme tak odcházeli za stavu 1:0 pro domácí. Do druhého poločasu došlo k vystřídání, které naši hru oživilo víc jsme si začali věřit, přestali jsme ztrácet míče a hlavně v úvodní patnáctiminutovce jsme domácí k ničemu nepustili. Naše zlepšení mělo za následek i změnu stavu, když se míč dostal z pravé strany přes Rolného až k Lukáši Zdvořáčkovi, který do prázdné branky vyrovnal. Po celý druhý poločas jsme byli lepším mužstvem. V celém utkání pak zůstalo nevyužito několik šancí, a to jak domácího kanonýra Vávry, tak našich útočníků. V závěru ještě předčasně dostal červenou kartu domácí Střela, když během jedné minuty dostal druhou žlutou, ale to už byl opravdu konec. Derby tak zůstalo bez vítěze.